Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Ram 2046091



*

nr 204 6091


Ram

Lenght: ()


1700-tal, tavelmått 58x67


Withdrawn

Auction date:

Tuesday January 7 2003
at 18:00:00


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter

  • 6757 BOX
    porslin och mässing. Diameter: 15 cm,
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:53
  • 6436 ETCHING
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", unframed..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 19:33
  • 6506 LITOGRAPH IN C..
    Erik Höglund (1932-1998), Sweden. Composition, unf..//
    Present: SEK 300

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:29




Ladda ner broschyr